Sunday Morning to formacja stworzona przez leszczyńskich muzyków którzy od wielu lat znani są w środowisku lokalnym i mogą się pochwalić sporym doświadczeniem scenicznym. Założeniem jest chęć wspólnego grania i czerpania z tego przyjemności w tworzeniu oryginalnych aranży z ciągłym podnoszeniem „poprzeczki” swojego warsztatu instrumentalnego. Poprzez celowy dobór repertuaru muzyki jazzowej, bluesowej czy funky staramy się grać to, co nam sprawia frajdę i technicznie zmusza do dalszych ćwiczeń nie stroniąc również od prób aranżu własnych kompozycji.  

Nowości

DARIA KACZÓR
 

Młoda i utalentowana wokalistka pochodząca z Kościana. Absolwentka Policealnego Studium Piosenkarskiego w Poznaniu. Laureatka wielu festiwali i przeglądów muzycznych oraz była uczestniczka popularnego programu telewizyjnego Must Be The Music.

 

 

 

 

 

IURI GASPAR

 

Na co dzień jest laryngologiem, jednak zapewne mało osób z grona jego pacjentów wie, że jest również dyplomowanym muzykiem. Iuri studiował muzykę jazzową na Akademii Muzycznej w Lizbonie, gdzie prowadził kilkunastoosobową orkiestrę muzyczną.

 

 

 

 

ANDRZEJ MAY

 

Perkusista z ponad 30 letnim doświadczeniem. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny (m.in. Rudi Schuberth, Andrzej Krzywy, Joanna Liszowska, Robert Rozmus) oraz współtworzył znane w latach 90. zespoły muzyczne takie jak chociażby Transfer czy Em-studio.

 

 PRZEMEK MAĆKOWIAK

 

Gitarzysta, kompozytor, a na co dzień pedagog i nauczyciel muzyki. Pochodzi z muzycznej rodziny i znany jest z aktywności w wielu projektach muzycznych. Jednym z ciekawszych
z nich jest zespół Dr Macki Band w którym gra z dwójką swoich braci.

 

 

 

 


SŁAWEK PLUTA

 

Niezwykle doświadczony basista, który dał się poznać na scenach festiwali bluesowych
w różnych zakątkach naszego kraju. Dla wielu osób z regionu, znany jest przede wszystkim z dotychczasowej działalności w różnorodnych składach oraz aktywności na lokalnych Jam Session.

RAFAŁ GUBAŃSKI
Młody utalentowany saksofonista, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie klarnetu. Pedagog i nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej w Jarocinie. Propagator muzyki i założyciel zespołu Smart Big Band.


 

 

 

 

© 2023 by DANGEROUS GEE.  Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now