News

Sunday Morning w CKiS
 

15.05.2015 mieliśmy przyjemność zagrania w CKiS w Lesznie.Przyjazna atmosfera i wspaniali goście którzy zechcieli przyjść na nasz występ zmobilizowali nas do dalszej pracy.Dziękujemy za wspaniały koncert. Dziękujemy Sarze Kicińskiej  i Grzegorzowi  Sternie za wspaniały występ .. dzięki Marcinowi Nowakowi za wspaniałe dżwięki saksofonu.

Sunday Morning & Goście + Jam Session

 

Dziękujemy BARDZO za tak gorące przyjęcie, za wspaniały występ Agnieszki Ciszak i Grzesia Sterny. Dziękujemy wszystkim kolegom muzykom którzy stworzyli wspaniały jam session..Leszkowi , Tomkowi , Fabianowi , Wojtkowi , Jaromiemu , Mateuszowi , Damianowi , Jackowi oraz ....Pawłowi za solo na tamburynie na 2 i 4 , mam nadzieję że nikogo nie pominąłem .    Specjalne podziękowanie dla telewizji TVML która w profesjonalny i błyskawiczny sposób nakręciła reportaż z tego spotkania.Dziękujemy ..i ....do następnego razu .

Sunday Morning startuje z nowym projektem muzycznym.
 

Formułą zespołu Sunday Morning jest zapraszanie do wspólnego muzykowania zdolnych wokalistów oraz instrumentalistów. Tym razem do współpracy z naszą czwórką zaprosiliśmy obdarzoną silnym i ekspresyjnym głosem Darię Kaczór. Daria dała się poznać szerszej publiczności dzięki wielu ogólnopolskim festiwalom oraz udziałowi w programie telewizyjnym Must be the music. Ważną informacją jest również to, że miejsce naszego dotychczasowego klawiszowca Piotrka Kubiaka zajął nasz nowy kolega Iuri Gaspar, który studiował muzykę jazzową na Escola Superior de Musica de Lisbona oraz przez kilka lat prowadził tam swój Big Band. Iuri jest najbardziej doświadczonym muzykiem w naszym zespole. Chcemy czerpać jak najwięcej z Jego wiedzy i mamy nadzieję że w tym składzie współpraca zaowocuje dalszą wzajemną inspiracją przynosząc nam zadowolenie i radość z naszej pasji jaką jest muzyka.

© 2023 by DANGEROUS GEE.  Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now